Жителів Львівщини закликають не спалювати суху рослинність на полях
Із настанням тепла люди починають випалювати суху рослинність на полях, смугах вздовж автомобільних та залізничних доріг. Про це інформує прес-служба ЛОДА.
У вогні згоряють сміття, пластикові пляшки, залишки добрив і отрутохімікатів, утворюючи токсичні хімічні сполуки, які викликають захворювання дихальних шляхів, знижують імунітет людини, посилюють негативний перебіг хронічних захворювань. При спалюванні виділяється бензопірен, що може викликати ракові захворювання.
Варто знати, що при спалюванні сухої рослинності та її залишків знищуються безхребетні тварини, птахи, які гніздуються на землі, знищується насіння, пошкоджуються кора та гілки рослин, які ростуть поруч з місцем спалювання.
Та спалювання сухої рослинності також призводить до некерованих надзвичайних ситуацій, виникає небезпека лісових і торф'яних пожеж, що може привести до займання будинків, машин, лінії електропередач, газопроводів з фатальними наслідками.
Пам’ятаймо, що краще запобігти пожежі у природному середовищі, ніж ліквідовувати її наслідки, а кожен акт підпалу - це злочин проти людини і природи.
varta1.com.ua: Новини
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі