Мешканка Львівщини відзначила 100-літній ювілей (фото)
Юстина Іванівна Теличко з Торганович, Старосамбірського району вчора, 2 квітня, відзначила свої 100 років. Про це повідомляє «Голос Прикарпаття».
Бабцю Юстину приїхали привітати міський голова Ігор Трухим, керівниця гуманітарного відділу Ольга Коваль, староста Торчиновицького старостинського округу Зіновій Припін.
На питання журналістки у чому таємниця довголіття, жінка відповіла: «Любити життя, любити людей, любити світ довкола і Бога. І працювати. Працювати з усіх сил».
Скільки позитиву, скільки натхнення відчули у цій оселі, що здається і сама природа привітала ювілярку — на зміну весняному дощику пригріло лагідне квітневе сонечко.
«Хай і надалі пізня осінь життя ювілярки, яка у цьому житті немало натерпілася через різні негаразди, буде погідною», — вітали жінку її численні родичі.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі