Жителя Львівщини судитимуть за контрабанду зброї
За вчинене обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років. Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.
За процесуального керівництва прокуратури Львівської області, слідчими Управління Служби безпеки України у Львівській області закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення жителем Сокальщини кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.201 КК України (контрабанда зброї).
Досудовим розслідуванням встановлено, що 41-річний чоловік у листопаді минулого року перевіз з Республіки Польща через митний кордон України дві одиниці холодної зброї, приховавши її від митного контролю у конструктивних порожнинах автомобіля.
Під час огляду транспортного засобу, на пункті пропуску «Рава-Руська-Гребенне», правоохоронці вилучили незаконну зброю.
На даний час, обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі