Жителя Львівщини засудили за крадіжку з церкви та розбій
За вчинення крадіжки та розбою 37-річний чоловік проведе 7 років та 3 місяці за ґратами. Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.
Дрогобицькою місцевою прокуратурою підтримувалось державне обвинувачення в суді стосовно 37-річного мешканця м. Стебник, який обвинувачувався у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст. 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому), ч.2 ст. 187 (розбій) КК України.
Встановлено, що у січні 2014 року, обвинувачений разом із двома спільниками, проникнули у складське приміщення однієї із церков Стебника, звідки викрали побутову техніку, продукти харчування, грошові кошти та інше.
Загальна сума завданих збитків становила близько 18 тис грн.
Крім цього, зловмисники напали із ножем на 62-річного місцевого таксиста і викрали у нього мобільний телефон та гроші.
Зазначимо, що співучасники злочину на даний час уже відбувають покарання. Їх засудили до 7 та 8 років позбавлення волі.
Вироком Дрогобицького міськрайонного суду мешканця Львівщини засуджено до 7 років та 3 місяців ув’язнення з конфіскацією майна.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі