Живий товар: у Польщі група сутенерів вербувала українок та польок до занять проституцією (фото)

3-327555
3-327555

Польська поліція викрила злочинну групу сутенерів, котра вербувала польок та українок займатися проституцією у Франції. Про це повідомляє «Польське радіо», з посиланням на повідомлення Центрального бюро розслідувань Польщі.

Центральне слідче бюро поліції затримало чотирьох осіб у зв’язку з підозрою в участі у групі, котра займалася сутенерством. Серед затриманих — Катажина Й., котра керувала бандою і заробила на цьому приблизно 4 млн злотих (930 тис євро).

Слідчі зазначили, що банда Катажини Й. діяла з 2008 по 2019 рік.

У Національній прокуратурі, відзначили, що до складу входили громадяни Польщі та України, котрі шукали на терені цих двох країн жінок на роботу в ескорт-агентстві у Франції. Завербовані жінки здебільшого приїжджали з бідних регіонів Польщі та України і зазвичай перебували у скрутному матеріальному та життєвому становищі.

Члени групи за кожу «працівницю» отримували одноразово тисячу євро, натомість ватажок групи мала частку прибутку ще й від праці кожної жінки. Після пошуку та вербування жінок керівниця злочинного угрупування займалася усіма формальностями, пов’язаними із виїздом за кордон.Катажина Й. під час працевлаштування дівчат замовляла професійну оголену фотосесію. Потім жінка, яка мала працювати в агентстві, їхала на короткий випробувальний термін до Франції, де надавала сексуальні послуги, отримуючи за них від 200–300 євро за годину зустрічі. Керівниця злочинної групи отримувала з кожної заробленої суми приблизно 35 відсотків. За словами польських слідчих, Катажина Й. могла так заробити понад 3,8 млн злотих.

За словами поліції, потерпілих може бути навіть кількасот жінок. Сексуальні послуги вони надавали в орендованих квартирах у Парижі, Тулузі та Ліоні.

Також в ході розслідування встановили факт того, що клієнти могли собі вибрати жінку завдяки доступному на інтернет-портал оголошенню із номером телефону через Катажину Й.

Катажині Й. може загрожувати до 10 років позбавлення волі, натомість іншим затриманим — до 5 років в’язниці.