Зі львівської школи звільнили вчителя, який штовхнув учня
Суд відмовив у поновленні на роботу
![](/uploads/media/b9/8d/b98d295dc9983293c6f0866cbc75fae4_w960.jpg)
З львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №36 звільнили вчителя фізики Юрія Стрільціва, який вигнав учня з класу та штовхнув учня 7 класу. Про це пише zaxid.net.
3 лютого 2023 року між учнем 7-А класу та вчителем фізики Юрієм Стрільцівим стався конфлікт. За версією вчителя, під час уроку школяр кілька разів не реагував на зауваження щодо поганої поведінки, після чого він вигнав його з класу. Вчитель вийшов із учнем у коридор і провів «виховну бесіду».
З камер спостереження видно, що Юрій Стрільців застосовував до учня силу та агресію, зокрема, торкався його руки та обличчя й штовхнув. Після уроків школяр звернувся до шкільного психолога.
Зі слів психолога та іншого учня 7 класу, на початку уроку, коли вчитель зайшов у клас, школяр співав, після чого Юрій Стрільців підійшов до нього та вивів із класу.
Мама учня звернулася до адміністрації школи з проханням розслідувати цей інцидент, після чого у школі створили відповідну комісію.
«За результатами перевірки, члени комісії рекомендували визнати дії Юрія Стрільціва, вчителя фізики, такими, що принижують людську гідність та вважати їх аморальними», – йдеться в ухвалі Залізничного райсуду.
За порушення трудової дисципліни комісія рекомендувала звільнити Юрія Стрільціва з посади вчителя фізики. 20 лютого директорка школи Віта Гірчак підписала наказ про звільнення вчителя. Однак Юрій Стрільців зі звільненням не погодився і звернувся до суду.
Раніше Юрій Стрільців був директором школи №36, однак із 2021 року працював на посаді вчителя. У 2011 та 2015 роках йому вже оголошували догани, однак у судовій ухвалі не вказано, за які саме вчинки.
Вчитель зазначив, що вибачився перед батьками й вважає, що за його вчинок адміністрація школи могла обмежитись доганою.
Читатйте також: на Тернопільщині судили чоловіка, який відмовився від мобілізації, бо боявся підготовки.
7 червня 2023 року суддя Залізничного райсуду Ірина Мруць відмовила Юрію Стрільціву в задоволенні позову про поновлення на роботі.
![](/uploads/media/c2/2e/c22e115c870261184ab5b768f133b6c0_w1280.jpg)
Майже по всій Україні лунають сирени: оголошено масштабну тривогу
Не нехтуйте своєю безпекою
![](/uploads/media/a8/cf/a8cf1ede03a5d2af02a75c8168dyzed9_w1600.jpg)
По Україні знову оголошено масштабну повітряну тривогу
Існує загроза ракетного обстрілу
![](/uploads/media/a5/00/a500ff219609988557f18b94a4eebf1f_w1280.jpg)
Повітряна тривога: існує загроза ракетного удару
Через зліт МіГа