Зі Львова екстрадували 30-річного турка, якого підозрюють у тяжкому злочині
На виконання доручення Генеральної прокуратури України, прокуратура Львівської області забезпечеила екстрадицію 39-річного громадянина Турецької Республіки, якого, у квітні цього року, затримали працівники прикордонної служби під час здійснення контролю.
З’ясувалось, що вказана особа перебуває у розшуку за вчинені злочини, передбачені §§ 242 абз. 1 (крадіжка), 243 абз. 1 № 1 та 2 (особливо тяжкий випадок крадіжки), 303 абз. 1 (пошкодження майна), 303 с, 52 Кримінального кодексу Федеративної Республіки Німеччина, пише прес-служба прокуратури у Львівській області.
Так, до іноземця судом застосовано тимчасовий арешт, а вже під час розгляду клопотання прокурора про застосування екстрадиційного арешту чоловік звернувся з письмовою заявою про надання згоди на його видачу компетентним органам Німеччини у спрощеному порядку.
02.07.2019 р., зловмисник вибув із «Львівської установи виконання покарань № 19» для передачі іноземним правоохоронцям.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі