Зима буде складною через путіна, - секретар РНБО

путін хоче ускладнити зимовий період для українців

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов переконаний, що зимовий період буде важким через божевілля російського президента Володимира Путіна.

«Зима буде складною і непростою з урахуванням цього божевільного, який знаходиться поруч на нашій територій. Звичайно, він буде намагатися робити нам проблеми. Але я точно можу сказати, що це питання сьогодні перебуває зовсім вже в іншому вигляді. Йде максимальна підготовка до непростого і складного періоду», - сказав Данілов в інтерв'ю NV.

Читайте також: На Львівщині судитимуть капітана, який побив військовослужбовця

Він сказав, що це питання неодноразово розглядалося на засіданнях Ставки Верховного Головнокомандувача. Президент України дав відповідні доручення і компетентні структури ведуть певну роботу.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  2. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  3. У The Guardian назвали найреалістичніший сценарій для України у 2026 році
  4. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  5. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим