Жінка ошукала 88-річну львів'янку майже на 160 тисяч гривень
Шахрайку затримали
Поліцейські затримали шахрайку, яка видурила у 88-річної львів’янки значну суму коштів. Пенсіонерка віддала підозрюваній майже 160 тисяч гривень у різних валютах, нібито для проведення термінової операції її правнучці, яка, за словами зловмисниці, отримала травми внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Львівській області.
За даними поліції, 23 вересня невідома жінка зателефонувала до потерпілої, представилась знайомою її правнучки та повідомила, що та потрапила у дорожньо-транспортну пригоду, отримала травми і для проведення їй термінової операції необхідні гроші.
"Пенсіонерка повірила у цю вигадану історію і в подальшому передала зловмисниці, яка приїхала до неї додому, грошові кошти: 3250 доларів, 400 євро та 7 тисяч гривень. Проте, невдовзі жінка з’ясувала, що в аварію її правнучка не потрапляла, а насправді вона стала жертвою шахрая", - йдеться у повідомленні.
Як в подальшому встановили поліцейські, зловмисниця, отримавши гроші, одразу вирушила до Одеси.
Правоохоронці встановили, що до скоєння злочину причетна 35-річна мешканка Одещини, та затримали її в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України в Одесі. Частину одержаних у шахрайський спосіб коштів правоохоронці у зловмисниці вилучили, іншу частину вона встигла переказати на картку своєї знайомої.
Слідчі повідомили затриманій про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті - позбавлення волі на строк до п’яти років.
Раніше повідомляли, прикарпатець втратив понад 300 тисяч гривень, потрапивши у шахрайську схему «Гроші за лайки»
Досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Трамп заявив, що домовився з путіним про призупинення ударів по Україні
- Зеленський доручив не нараховувати плату за тепло, яке було відсутнє під час енергетичних аварій
Найчитаніше
- В Укргідрометцентрі уточнили, яка погода чекає українців в перші дні лютого
- У Львові сформовано бригади, які чергують цілодобово, - ЛМР
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі