Зірка "Танців з зірками" потрапила у ДТП (ФОТО)

егнро
егнро

Хореограф, переможниця  української телепередачі «Танці з зірками-2018» Ілона Гвоздьова змусила хвилюватися за себе прихильників. Зірка передачі потрапила в ДТП. Про це пише «ТСН».

Вона повідомила, що потрапила у ДТП, однак не уточнила де саме сталася автопригода.

Зі сторіс у «Instagram» зрозуміло, що інцидент відбувся вчора ввечері. Проте танцівниця поділилася, що саме відбулося. Виявляється, у автівку Ілони в'їхала інша машина.

Під час ДТП ніхто не постраждав. «Головне всі живі, здорові. Залізо можна полагодити. Як то кажуть: »Дистанції треба дотримуватись«. В’їхали у зад, чекаємо на поліцію», — розповіла Гвоздьова.Наступного дня хореографиня вийшла на зв’язок з фанами, подякувала їм за переживання і підтримку: «Зі мною все гаразд. Аварія була незначна. Я не винна. Мене просто наздогнав чоловік у зад мого автомобіля. Але, слава богу, все обійшлося. Ми довше чекали на страхову. Але це було стрьомно. Перші 5 секунд я сиділа за кермом: »Господи, наскільки все погано ззаду. Звичайно, коли я вийшла подивилася. М’яко кажучи, я відбулася подряпинами, а у нього повний капот", — розповіла Гвоздьова.