Зірка українського фільму, 64-річний російський артист заявив, що їде на війну вбивати українців
Ігор Скляр їде на навчання до Ростова і потім на фронт...

Російський артист Ігор Скляр заявив, що найближчим часом вступить до лав окупантів і відправиться воювати проти України.
Як повідомляє «УНІАН», 64-річний Скляр вирішив поїхати вбивати українців, попри те, що раніше знімався в кіно нашого виробництва. Відомо, що герой українського фільму «Бережіть жінок» через три дні відправиться на навчання, а після і на війну.
«У нас навантаження через три дні. Ешелони в Ростов, екіпірування, потім місяць навчання і вперед на барикади!», — сказав Скляр в коментарі росЗМІ.
Позиція Ігоря Скляра щодо війни в Україні
У 2014 році Ігор Скляр підтримав війну на Донбасі і анексію Криму. У 2016 році його внесли в базу «Миротворець». Вже в лютому цього року пропутінський артист підтримав вбивчу повномасштабну війну в Україні.
Також він неодноразово говорив, що не вважає Україну незалежною державою.
Ігор Скляр: чим відомий
Однією з найпомітніших робіт Ігоря Скляра стала роль у фільмі «Ми з джазу», де він виконав популярну пісню «Комарово». Також він зіграв у таких фільмах як «Анна Павлова», «Подвиг Одеси», «Рататуй», «МУР. Третій фронт», «Про віру» та інших.
Як повідомляється, Ігор Скляр відслужив строкову службу у 1980 році — частина дислокувалася в селищі Інженерне, Горьківської області, потім його було переведено до Підмосков’я. Скляр має 31-річного сина Василя. Він навчається у духовній семінарії та служить читцем у Софійському соборі.
Як повідомлялося, на Запоріжжі ліквідовано «гауляйтера», який раніше був тамадою.
varta1.com.ua: Новини

До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Працівники ТЦК мобілізували водія благодійного фонду, залишивши на трасі напризволяще техніку на кілька мільйонів гривень
- На Львівщині викрили групу медиків, які проводили платні операції, які насправді мали бути безкоштовними
- У Раді пропонують знизити граничний вік для мобілізації
- В Україні істотно подорожчають сигарети
- На Львівщині «свідок Єгови» сяде за грати через відмову від отримання бойової повістки
Найчитаніше
- У Польщі знайшли українку, яка проживала в наметі на околиці міста
- Підтверджено загибель 23-річного Героя зі Львова, який рік вважався безвісти зниклим
- У Раді пропонують знизити граничний вік для мобілізації
- На Львівщині викрили групу медиків, які проводили платні операції, які насправді мали бути безкоштовними
- У приватному будинку на Львівщині знайшли мертвих чоловіка та жінку
Коментарі