Зірвані дахи, пошкоджена пам’ятка архітектури, повалені дерева: у Кам’янці-Подільському негода наробила лиха (фото, відео)

image (2)
image (2)

Станом на ранок, інформаційно-довідкова служба міста прийняла від кам’янчан понад 200 дзвінків. Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Зафіксовано повалені дерева і обірвані дроти на вул. Героїв Небесної сотні, 30 років Перемоги, Гагаріна, Північній, Хмельницьке шосе, Драгоманова-Лесі Українки, Данила Галицького-Огієнка, Годованця-проспект Грушевського, Пушкінській, Хмельницькій, Короленка-Черняхівського, на Панівецькій, Кулика, Суворова, Підзамчі, Торговій площі, Свідніцького, Смотрицькій.

[gallery link=«file» ids=«298395,298396,298397»]

Зірвано дахи на Вокзальній, Хмельницькій, по провулку Новий.

На Лесі Українки, Розвадовського, Данила Галицького, Шевченка, Героїв Небесної сотні, 30 років Перемоги, по провулку Семінарський, на Пушкінському узвозі протікають дахи.

Проблеми з газопостачанням — на вул. Зарванській.

https://youtu.be/BrRdAb-Gy0w

«І звернення продовжують надходити», — резюмували у міськраді.

Як повідомляє місцеве видання vdalo.info, буревій, який ввечері, 5 серпня, пронісся над Кам’янцем-Подільський, зачепив фортецю і зірвав накриття башти Ласької. Дерев’яні конструкції накриття віднесли більше ніж на 25 метрів і кинуло на дах пристінного корпусу, пошкодивши і його дах.«Вночі, 5 серпня, на території Кам’янець-Подільського району різке погіршення погодних умов супроводжувалося сильними поривами вітру (понад 20 м/с) та заливним дощем. Внаслідок негоди, на території району було повалено більше сотні дерев, зірвано дахи з 5 будинків та приватних споруд, а також пошкоджено дах на південній брамі Кам’янець-Подільської фортеці», — повідомили у ДСНС Хмельницької області.

[gallery link=«file» ids=«298401,298398,298394»]

Додамо, що шквальний вітер зірвав дах вежі XV століття. Ласька вежа — фортечна вежа Старого замку у місті Кам’янець-Подільський. Збудували її у другій половині XV століття з південної частини замкового муру, звідки наступали татари. У XVI століття провели її реконструкцію. Названа на честь Яна Ласького, архієпископа на чиї кошти її модернізували