Злочинець за допомогою знайденого телефону, зняв з банківської картки майже 6000 гривень
40-річному стриянину, не маючи платіжної картки, вдалося зняти з чужого рахунку майже шість тисяч гривень. Дії зловмисника правоохоронці кваліфікували як крадіжку. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області за матеріалами Ольги Марцинюк, Стрийський відділ поліції.
У Стрийський відділ поліції 3 липня надійшла заява від 59-річного місцевого мешканця, який повідомив, що з його банківського рахунку зникли гроші. Заявник уточнив, що платіжну картку не губив і грошей з неї не знімав.
Правоохоронці встановили, що до скоєння злочину причетний 40-річний мешканець Нового Роздолу, раніше судимий за скоєння грабежу. Він знайшов мобільний телефон, який потерпілий загубив неподалік одного з магазинів у Стрию. Серед інформації, яка містилися у телефоні, зловмисника зацікавили смс-повідомлення від банку, а саме стан рахунку та пін-код до платіжної картки.
«У банкоматі з допомогою операції «Зняття грошових коштів без картки», маючи на руках мобільний телефон, який внесено в базу, як основний фінансовий телефон, та пін-код до платіжної картки, зловмиснику вдалося за декілька спроб зняти з рахунку майже шість тисяч гривень», - розповів начальник Стрийського відділу поліції полковник поліції Іван Малиш.
За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.185 (крадіжка) КК України. Досудове розслідування за фактом крадіжки правоохоронці завершили і скерували на розгляд суду обвинувальний акт. Зловмиснику загрожує до п’яти років позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі