Злочинці саме «ділили здобич»: у Дрогобичі затримали причетну до квартирних крадіжок банду (фото)
Відділ комунікації поліції Львівської області інформує про зловмисників, котрі впливали на криміногенну ситуацію в регіоні, яких днями викрили працівники управління стратегічних розслідувань поліції Львівщини, спільно з оперативниками Дрогобицького відділу поліції. До затримання рецидивістів залучали бійців спецпідрозділу КОРД.
«Трьох зловмисників затримали 10 лютого, близько 21:00 год., після скоєння крадіжки з квартири, на вулиці Шевченка, у Дрогобичі, коли вони саме «ділили здобич» — викрадені гроші та майно», — розповів очільник поліції Львівщини генерал поліції третього рангу Валерій Середа.
Особи затриманих встановлені — ними виявились троє місцевих мешканців, двоє віком 28 років, котрі раніше вже притягувались до кримінальної відповідальності та третій — 35-річний.
За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) КК України. Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на термін від трьох до шести років. Зловмисники затримані у порядку ст. 208 КПК України, невдовзі суд обере для них міру запобіжного заходу.
«Під час санкціонованих обшуків у помешканнях зловмисників та в орендованому гаражі поліцейські виявили та вилучили зброю, боєприпаси різного калібру, гранати, готівкові кошти та інші речові докази. З’ясовано, що вони підтримували так звані «злодійські традиції» та впливали на криміногенну ситуацію у регіоні», — зазначив Валерій Середа.
Вилучену зброю та боєприпаси скеровали в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України для проведення експертизи. Проводиться досудове розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі