Злодій викрав шість мішків аміачної селітри

У Городоцьке відділення поліції з заявою про крадіжку звернувся керівник одного з місцевих підприємств. Чоловік повідомив, що у одному з сіл району в обідню пору із службової вантажівки було викрадено шість мішків аміачної селітри вартістю більше двох тисяч гривень. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області. 

Як встановили правоохоронці, до скоєння злочину причетний 30-річний мешканець одного з сіл району. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.185 (крадіжка) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до трьох років позбавлення волі. Проводиться досудове розслідування.

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. На Тернопільщині знайшли мертвим 30-річного чоловіка, якого, як повідомили в поліцію його рідні, забрали з вулиці працівники ТЦК
  2. Українських дівчат треба зі школи готувати до захисту Батьківщини – радниця з гендерних питань ЗСУ
  3. У Львові сталася масштабна ДТП (ФОТО)
  4. Військові припускають, що командування може достроково завершити Курську операцію
  5. Зеленський уточнив, в який момент запрацює тиша

Найчитаніше

  1. У львівській лікарні у реанімації перебуває 17-річний юнак з важким захворюванням
  2. Пошуки трирічного хлопчика, якого всю ніч шукали сотні людей, увінчалися успіхом: дитину знайшли біля річки (ФОТО)
  3. Сьогодні перестало битися серце військовослужбовця Василя Мацька з Львівщини
  4. На війні загинув Герой зі Львівщини Василь Маркевич
  5. У водоймах біля Львова працюють водолази з метою пошуку безвісти зниклої жінки (ФОТО)