Злодії просять підняти «шум»: Росія намагається спровокувати бунти в українських в’язницях (ВІДЕО)
Міністр юстиції України закликав не вестися на провокації
Міністр юстиції Денис Малюська заявив, що Росія намагається здійняти заколоти в українських в’язницях, про це він написав на своїй сторінці у «Facebook».
«За оперативною інформацією, РФ намагається запустити декілька бунтів у тюрмах через зв’язки у злочинному світі. У них не виходить. Але про всяк випадок: наступні декілька тижнів не реагуйте емоційно на сфальшовані відосики та проплачені протести біля в’язниць. Все буде «ок», Відео — це для моїх «клієнтів», не для вас», — зазначив Малюська.
Також міністр Малюська звернувся до людей, які відбувають покарання у місцях ув’язнення.
«Вечір у хату» людям, які «мотають» терміни в наших в’язницях. Про «прогін» (обов’язкову до виконання вказівку авторитетних ув’язнених — ред.) від злодіїв з «Раші» знаю, чув. Просять «підняти шум» і творити безлад у в’язницях та на волі. Але ж «у нашій хаті» свої порядки та закони. Ми проти беззаконня». Тому люди, тихо, ша. Без кіпішу», — промовив у своєму зверненні міністр юстиції України.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Трамп заявив, що домовився з путіним про призупинення ударів по Україні
- Зеленський доручив не нараховувати плату за тепло, яке було відсутнє під час енергетичних аварій
Найчитаніше
- В Укргідрометцентрі уточнили, яка погода чекає українців в перші дні лютого
- У Львові сформовано бригади, які чергують цілодобово, - ЛМР
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі