ЗМІ розповіли про стан дівчини Назара Холодницького, яка потрапила в ДТП у Львові
Наречена колишнього очільника САП Назара Холодницького, Юлія Бойко, зазнала легких травм у аварії з маршруткою у Львові. Зокрема, у неї діагностували забій м’яких тканин ліктьового та плечового суглобів лівої руки, забій м’яких тканин лоба.
Про це повідомив «OBOZREVATEL», зсилаючись на власні джерела.
У ЗМІ зазначили, що дівчину госпіталізували до травматологічного відділення Львівської лікарні швидкої медичної допомоги.
Тим часом у патрульній поліції зауважили, що рішення про реєстрування кримінального провадженняабо складання адмінпротоколів щодо водія маршрутки, яка збила Бойко, ще не ухвалено.
«Патрульна поліція не оформляла цю ДТП. Якщо слідчий вирішить направити до нас матеріали (для складання адмінпротоколів. — Ред.), то це може зайняти певний час», — сказав співрозмовник.
Нагадаємо, 21 вересня, сталася дорожньо-транспортна пригода, з участю маршрутного автобуса № 45 та пішохода на вулиці Дорошенка, у Львові.
Водій маршрутки, який на той час перевозив пасажирів, збив дівчину пішохода, що переходила дорогу і не звернула увагу на транспортний засіб.
varta1.com.ua: Новини
Біля Львова сталася автопригода
Відбулась дорожньо-транспортна пригода за участі буса та позашляховика
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі