Зміцнення гривні досягло межі: яким буде курс валют наступного тижня
Новий прогноз
Наступного тижня (24-30 квітня) на валютному ринку України навряд чи можливі суттєві зміни. Зміцнення гривні, яке тривало кілька тижнів, на даному етапі досягло своєї межі. Протягом тижня готівковий курс долара коливатиметься в межах 37-38 грн/$.
Директор департаменту казначейства Cominbank Герман Марченко такий прогноз озвучив у коментарі OBOZREVATEL. За його словами, курс євро складатиме впродовж тижня 40-41,5 грн/€.
За прогнозом Марченка, різниця між покупкою і продажем готівкових долара та євро залишатиметься на мінімальному рівні: 0,15-0,25 грн.
«Наступного тижня на валютному ринку навряд чи можливі суттєві зміни: зміцнення гривні, що тривало кілька тижнів, на даному етапі досягло своєї межі. Так різниця між офіційним, банківським та роздрібним курсом скоротилася в середньому всього до 1,5-2%, і подальший »рух« до єдиного курсу валют, скоріше за все, станеться після скасування офіційного курсу», – розповів експерт.
Як повідомлялося, НБУ пом'якшив одразу кілька обмежень: що тепер зміниться на валютному ринку.
Курс долара (купівля/продаж) на міжбанку в Україні 23 квітня складає 36,56/36,93 грн. У свою чергу євро – 41,45/41,65 грн.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
- У поліції Львівщини уточнили деталі ДТП зі швидкою, якою кермував водій у стані сп'яніння
- В Івано-Франківській області світло буде чотири-п’ять годин протягом доби
- Уряд підвищив виплати для членів сімей загиблих та зниклих безвісти військових
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
- У Повітряних силах уточнили, скільки цілей збили сили ППО
Коментарі