Зміни з жовтня: в Україні змінилася система виплат субсидій та пільг
Що це означає для населення
В Україні змінюється система виплат субсидій та пільг. Розпочалася поетапна передача функцій адміністрування житлових субсидій та пільг Пенсійному фонду України. Від жовтня місяця, ПФУ буде виплачувати призначені субсидії та пільги.
Про це повідомили у Пенсійному фонді України.
Виплати будуть проводитись незалежно від того, чи є отримувач субсидії або пільговик пенсіонером, чи ні.
“До 1 грудня 2022 року порядок звернення за призначенням субсидій та, власне, механізм призначення житлових субсидій та пільг не змінюється. Всі дані для виплат надійдуть до фонду у електронному вигляді”, — зазначили у ПФУ.
Прийом документів від громадян та призначення виплат у жовтні-листопаді продовжують здійснювати органи соціального захисту населення. А від 1 грудня 2022 року звертатись за оформленням житлових субсидій та пільг слід до органів Пенсійного фонду України, які працюють за принципом екстериторіальності.
“Тобто, подавати заяви можна у будь-який сервісний центр Пенсійного фонду України, незалежно від місця проживання громадян”, — додали у відомстві.
Додамо також, з 1 жовтня в Україні проведуть перерахунок пенсій.
Із 1 жовтня у ЦНАПах Львівської області з’явиться 19 послуг у сфері охорони культурної спадщини, архітектури, містобудування та землекористування.
Також в Україні запрацював «митний безвіз»: що зміниться.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
- У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
- Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати
- Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
- Святковий ажіотаж: У ДПСУ повідомили, де найменші черги на кордоні з Польщею
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
- На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»
- У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
- Трьох львів’ян полеглих на війні проведуть в останню земну дорогу 18 грудня у Львові
Коментарі