Змушували підкидати наркотики і вимагали хабарі: судитимуть посадовців СБУ та поліції Прикарпаття
Силовиків затримали «на гарячому»
26 вересня 2022 року НАБУ і САП скерували до суду справу за обвинуваченням посадовців Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області та Слідчого управління Нацполіції цієї області.
Як повідомляє НАБУ, дії посадовців кваліфікували за ч. 2 ст. 190, ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369, ч. 3 ст. 368 КК України.
За даними обвинувачення, старший оперуповноважений УСБ України в Івано-Франківській області та один із посадовців слідчого відділу СУ ГУНП цієї області підбурили особу надати 9 тис. дол. США неправомірної вигоди суддям Івано-Франківщини за зміну запобіжних заходів у кримінальному провадженні. Насправді кошти не планували нікому передавати, а посадовці СБУ і Нацполіції хотіли залишити їх собі. Ще у 15 тис. дол. США обвинувачені «оцінили» можливу зміну підслідності у кримінальному провадженні.
Їх викрили «на гарячому», під час одержання чергового траншу неправомірної вигоди у 10 тис. дол. США.
НАБУ та САП встановили, що, окрім надання неправомірної вигоди, з метою штучного створення правових підстав для зміни підслідності в одному з кримінальних проваджень, обвинувачений мав фактично підкинути в заздалегідь визначене викритими правоохоронцями місце в житлі його спільника психотропну речовину амфетамін, що потягло б за собою подальше незаконне притягнення особи до кримінальної відповідальності.
У квітні 2022 року НАБУ і САП викрили посадовців «на гарячому» і повідомили їм про підозру. Операцію з викриття було здійснено за сприяння керівництва Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України.
У червні 2022 року детективи НАБУ завершили слідство.
Як повідомлялося, на Львівщині, під час спецоперації силовиків, було затримано митника.
varta1.com.ua: Новини
Упродовж доби п’ятеро жителів Буковини втратили понад 400 тисяч гривень: подробиці
Проводяться досудові розслідування
Перед судом постане 19-річний львів’янин за шахрайство під приводом «інвестицій»
Йому загрожує до трьох років тюрми
У Кам’янці-Подільському чоловік з ножем напав на 16-річну дівчину: поліція затримала нападника
Потерпіла змогла вирватися від розбійника та втекла
Найкоментованіше
- У ЦПД РНБО розповіли, хто стоїть за підривами ТЦК
- Львівщина попрощається з 21-річним Героєм
- У Мережі з'явилися кадри моменту вибуху, який стався у львівському готелі (ВІДЕО)
- Війна росії проти України не буде завершена в найближчі місяці
- На Львівщині тривають пошуки чоловіка, який зник безвісти ще 8 січня (ФОТО)
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2024 року
- Померла українка, яка важко захворіла після того, як невдало чхнула
- У Мережі з'явилися кадри моменту вибуху, який стався у львівському готелі (ВІДЕО)
- У понеділок поховають двох Героїв зі Львова: Володимира Ганущака та Юрія Шляпнікова (ФОТО)
- Львівщина попрощається з 21-річним Героєм
Коментарі