Знищення наших військових у Маріуполі поставить крапку на всіх перемовинах — Зеленський

Також Україна домовлялася з Росією про гуманітарні коридори, щоб забрати поранених, жінок та дітей, але РФ відмовилась

ФОТО: інформативне

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що, наразі, тривають переговори для того, щоб допомогти українським захисникам Маріуполя, проте росіяни вимагають від них здатися. 

Про це голова держави сказав у розмові з журналістами, пише «Українська правда».

«Маріуполь. Ситуація дуже складна. Заблоковані наші військові, заблоковані поранені. Там гуманітарна криза, немає їжі, немає води, немає медикаментів. Тим не менше, хлопці захищаються. І однієї подяки замало, тому тривають перемовні процеси. Довіри до перемовників щодо Маріуполя, якщо чесно, немає», — розповив Зеленський.

«Ми домовлялися, що будуть гуманітарні коридори. Хотіли забрати поранених, наших жінок та дітей, але Росія відмовилась», — додав він.

Президент також запевнив, що влада «на зв’язку з хлопцями, що на заблокованому заводі», розмови йдуть «на різних рівнях». 

Зеленський також заявив, що знищення українських захисників Маріуполя поставить крапку в перемовинах з Росією.

«Маріуполь — це може бути, як десять Бородянок. І я хочу сказати, знищення наших військових, наших хлопців поставить крапку на всіх перемовинах. Глухий кут — тому що ми не торгуємо територіями та нашими людьми. І чим більше буде Бородянок, тим буде складніше», — сказав президент.

Читайте також