ЗНО 2022: реєстрація та обов’язкове підтвердження своєї участі

Майбутні вступники вже отримують смс-повідомлення від Centr_ZNО

Упродовж найближчих двох-чотирьох днів, особи, які створювали реєстраційні картки учасників ЗНО, отримають смс-повідомлення від Centr_ZNО,  де буде зазначено прізвище  потенційного учасника національного мультипредметного тесту, а також логін та пароль — дані для входу на Інформаційну сторінку. Про це повідомляє УЦОЯО.

Цю інформацію необхідно зберегти, адже вона вона знадобиться для входу на Інформаційну сторінку: 

  • у травні, коли  вам буде потрібно підтвердити своє бажання проходити НМТ і повідомити організаторів про те, у якому регіоні  перебуватимете в липні;
  • напередодні тестування, щоб дізнатися про дату, час і місце проходження НМТ і самостійно сформувати запрошення-перепустку; 
  • для отримання результатів НМТ.

Якщо ви помилилися, вказуючи номер свого мобільного телефону, і найближчим часом не отримаєте відповідне смс-повідомлення, то з 12 до 19 травня зможете зателефонувати на спеціальну «гарячу лінію» і дізнатися про логін і пароль.

«Педагоги часто допомагають учням реєструватися на тестування, тож дехто замість свого номера телефону зазначив номер за зразком, тобто телефон учителя. Просимо педагогів, які отримають повідомлення з даними для входу на інформаційні сторінки учасників тестування, переслати їх адресатам», — йдеться у повідомленні.

Читайте також