ЗНО стане обов'язковим для учнів 4-х класів
Фінансування проведення ДПА у формі ЗНО в початковій школі буде здійснюватись за кошти держбюджету
З 2027 року державна підсумкова атестація у формі ЗНО має стати обов’язковою для всіх учнів 4 класів. Про це пише Освіта.ua.
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки, підготовка до запровадження обов’язкової ДПА у формі ЗНО розпочнеться протягом 2025/26 навчального року.
Протягом лютого – квітня 2026 року буде створена та передана УЦОЯО спеціальна освітня платформа для проведення ДПА.
Після цього навесні буде проведена апробація ДПА для 10 тисяч випускників початкової ланки освіти.
Фінансування проведення ДПА у формі ЗНО в початковій школі буде здійснюватись за кошти держбюджету.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
- Біля Львова рятувальники дістали з канави собаку
- Зеленський висловився про участь Білорусі у війні
- На Львівщині внаслідок наїзду потяга загинув юнак, який лежав на колії
- Навроцького не запросили на конференцію щодо України в Гданську, де будуть Туск і Зеленський
Найчитаніше
- Поліція Львівщини встановлює особу померлого чоловіка з татуюванням
- Білоруська опозиція назвала вісім основних ознак того, що Лукашенко готується до прямого вступу у війну
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 22 червня
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 23 червня
Коментарі
А якщо дитина не складе іспит ,її не переведуть в 5клас?