Знову біль: назавжди додому повертається воїн-доброволець зі Львівщини (ФОТО)
Вічна шана загиблому!
![](/uploads/media/82/aa/82aa4dbf4bb3992b5ef2c0449f68702e_w640.jpg)
Львівщина сьогодні зустрічає воїна Петра Голода, який помер від важкої хвороби під час служби в ЗСУ. Про це повідомили у прес-службі Стрийської міської ради.
«Зустріч сьогодні, 4 травня о 14.00 у селі П’ятничани. Парастас о 19.30 і похорон завтра, 5 травня, о 12.00, у храмі Благовіщення у Стрию. Поховають Захисника у рідному селі Добряни», - йдеться у повідомленні.
Для довідки: Петро Голод (08.07.1965-30.04.2023) – військовослужбовець військової частини, уродженець села Добряни, останні роки проживав у Стрию. В березні минулого року добровільно вступив у лави захисників, щоб боронити Україну.
![](/uploads/media/34/3f/343f4155a758b1df16febe55fcab40cc_w640.jpg)
Помер Воїн у госпіталі на Дніпропетровщині.
Читайте також
![](/uploads/media/33/fy/33fyz967404bdf3c8687491cf7fyza51_w640.jpg)
Увага! В Україні оголошено повітряну тривогу
Всі в укриття!
![](/uploads/media/46/c3/46c3432e7b23b0e3b6c6f223be69a3be_w640.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/17/7a/177aaac1a00c3ac65d2c723d44db7eaa_w640.jpg)
Увага! Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!