Знову знайшли могилу в Київській області, де масово поховано 900 людей

росія має нести історичну відповідальність за цю злочинну війну

Фото:інформативне

Знову знайшли могилу 900 людей у Київській області.

Глава держави Володимир Зеленський запевнив, що українська прокуратура й правоохоронці безумовно знайдуть і засудять усіх російських окупантів, які причетні до злочинів проти цивільного населення.

Правоохоронці знайшли ще одне масове поховання близько дев’яти сотень цивільних осіб на території Київщини, яка перебувала під російською окупацією в березні.

Про це президент Володимир Зеленський розповів в інтерв’ю для польських ЗМІ

«Міжнародні інституції інколи, дійсно, повільно діють й іноді когось не можна знайти — я маю на увазі, не можна притягнути  через брак тих чи інших доказів, хоча є свідки, хоча всі це бачили. Але тим не менш, вони ж забирають сліди (своїх злочинів — ред.) — пересувні крематорії, які росіяни завезли і спалили людей, трупи. Але тим не менш, вони (слідчі — ред.) шукають і знаходять. Уявіть собі: було стільки вбитих, що, незважаючи, що вони спалили (частину трупів у крематоріях – ред.), знову знайшли могилу 900 людей у Київській області. 900 людей», — зазначив Володимир Зеленський.

За словами президента, скільки людей загинуло — ніхто не знає.

«Будуть наслідки, буде слідство, буде потім перепис населення. Треба ж знайти всіх цих людей (загиблих від рук російських окупантів — ред.) — ми ж не знаємо скільки!», — додав глава держави.

Зеленський додав, що українська влада обраховує, що близько 500 тисяч українців окупанти незаконно депортували до Росії.

Він запевнив, що українська прокуратура й правоохоронці безумовно знайдуть і засудять усіх російських окупантів, які причетні до злочинів проти цивільного населення.

Проте для України важливо міжнародне визнання, що росіяни скоїли такі злочини й Росія має нести історичну відповідальність за цю злочинну війну.

Читайте також