Знущання над дикими кабанами: поліцейські оголосили підозру двом працівникам агропідприємства (ФОТО)
За вчинене їм загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі
Тернопільські поліцейські оголосили підозру двом працівникам агропідприємства за жорстоке поводження з тваринами. Чоловіки можуть сісти за ґрати на 8 років. Про це повідомила преслужба Тернопільської області.
Нагадаємо, у соцмережах оприлюднено відео, на яких група осіб знущається над дикими кабанами: тварин переслідують сільськогосподарською технікою, на іншому – б’ють палицею.
У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що злочин трапився ще 20 жовтня на полях Зборівського району. З'ясували оперативники й кому належить техніка. У ході досудового розслідування було встановлено кількох осіб, причетних до інциденту.
Станом на 5 грудня двом фігурантам – працівникам агропідприємства – слідчі Зборівського відділення поліції оголосили підозру за ч. 3 ст. 299 (жорстоке поводження з тваринами, вчинене з особливою жорстокістю) Кримінального кодексу України.
Фото: ГУНП у Тернопільській області
Вирішується питання щодо обрання їм запобіжних заходів.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- Гендиректор Укроборонпрому Герман Сметанін йде з посади
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- В Україні делегація Святого Престолу відвідала табір для утримання полонених військових російської армії
- Над Балтійським морем польські винищувачі перехопили російський Іл-20
Найчитаніше
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- У лікарні померла водійка, яка у ДТП на Львівщині, зіткнулася з опорою електропередач
- Житель Львівщини вбив маму через кошенят
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- На віні загинув підполковник зі Львівщини Юрій Цицик
Коментарі