Зниклу безвісти дитину з Львівщини, після кількох днів пошуків знайшли у Києві (ФОТО)

Безвісно зниклу чотирнадцятирічну мешканку Львівщини Катерину Шурдуб розшукали поліцейські у Києві. При цьому Катерина представилась іншим іменем та надала неправдиві дані про себе, зокрема, повідомила, що вона є сиротою.

Як інформує «Варта1», у ГУ Нацполіції Львівської області повідомили, що про зникнення 14-річної  Катерини Шурдуб, мешканки села Щуровичі Червоноградського району, 6 вересня, у поліцію повідомила її матір. За словами заявниці, донька пішла з дому 2 вересня, близько 16:30 год. Після цього її бачили у кількох селах району, проте додому вона так і не повернулась.

До розшуків зниклої дівчинки були задіяні співробітники усіх служб та підрозділів поліції Львівщини, нацгвардійці, рятувальники та волонтери. Застосовувались службові собаки та квадрокоптерипошукові групи «прочісували» лісосмуги, оглядали водойми, опитували мешканців та ретельно вивчали записи камер відеоспостереження, які могли зафіксувати Катерину.

Школярку 8 вересня виявили співробітники Головного управління Національної поліції у місті Києвіна одній із заправних станцій у столиці. Правоохоронці побачили дівчину, яка підпадала під орієнтування, та встановили її особу. При цьому Катерина представилась іншим іменем та надала неправдиві дані про себе, зокрема, повідомила, що вона є сиротою.

Загрози життю та здоров’ю розшуканої немає. Зараз з дівчинкою працюють співробітники ювенальної превенції  та психолог, невдовзі її доставлять у Львів.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
  3. Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
  4. Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
  5. Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна

Найчитаніше

  1. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський