Зрадник зі Львова, пообіцяв окупантам, що вони отримають місце в раю

Коли загинуть

Уродженець Львова скандальний священник РПЦ Андрій Ткачов багато років жив і працював у Києві, але 2014 року втік до Москви.

Ткачов назвав загибель військових РФ на фронті «найкращою зі смертей» і закликав росіян помирати на фронті, а не закінчувати життя, «захлинаючись у блювотинні». 

 «Люди помирають, як свині: захлинаються блювотиною, їли-пили, під столи попадали, обригалися і блювотиною захлинулися, ось тобі й смерть. Або малолітки-зацепери, його струмом шваркнуло 3000 вольт, він обвуглений на рейки впав. Пішли зробити селфі на даху будинку. Підсковзнулися і полетіли з 15-го поверху разом з телефоном. Так краще зі зброєю в руках померти за Батьківщину, як герой, як чоловік», – сказав піп.

Він пообіцяв, що загиблі окупанти обов'язково отримають місце в раю.

За версією РПЦ, у росіянина є два шляхи – померти від алкоголізму та деградації або стати «гарматним м'ясом».

«Жодні інші варіанти не розглядаються. Не говорячи вже про варіант не вмирати, а пожити. Що характерно, всі ці мракобіси самі вмирати не йдуть і дітей своїх на смерть не відправляють. Але багато й із задоволенням говорять про те, як варто помирати іншим», – сказав журналіст.

У Львові він служив в єдиному соборі УПЦ МП протягом 12 років. 2005 року перебрався до Києва. Під час Революції Гідності Ткачов прокликав мітингувальників.

У червні 2014-го він втік до Москви, де продовжив займатися антиукраїнською пропагандою.

Як повідомлялося, намісник Лаври поскаржився, що в УПЦ МП забирають два храми.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт