Зрадники хотіли підірвати електропідстанцію у парковій зоні біля центру Львова
Також планували влаштувати теракт біля польського консульства у Львові
Шевченківський районний суд міста Львова до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна засудив двох жителів Львова, одного уродженця Жовкви на Львівщині та жителя Рівного. Зрадники ще 2014 року проголосили себе «Загоном Кузнєцова» та намагались підірвали електропідстанцію біля центру міста.
Про це йдеться у вироку суду, повідомляє «ТСН».
За даними суду, двоє жителів Львова, уродженці Жовкви та Рівного 2014 року готували диверсії на території заходу України. Зрадники підтримували бойовиків так званих «Л/ДНР» та повалення законної влади в Україні.
Вони 9 травня 2014 року у лісосмузі біля дороги «Червоноград-Радехів» записали «звернення до жителів Львівської, Рівненської, Житомирської та Тернопільської областей» з наступним текстом: «Ми - діти та онуки тих, хто переміг нацизм, попереджаємо бандерівських та нацистських прихвостнів: Західна Україна - не їхня вотчина. Їм не вдасться тут почуватися у безпеці. За злочини буде покарання. У нас багато зброї та достатньо людей».
Терористи назвали свою організацію «Львівським загоном імені Кузнєцова». У подальшому зрадники через територію Білорусі виїхали до Росії, де зустрічались з бойовиками фейкових утворень та представниками російських спецслужб. За допомогою росіян колаборанти отримали зброю та почали планувати терористичний акт на території Львова.
Вони хотіли підірвати електропідстанцію у парковій зоні біля центру Львова. Для цього росіяни передали їм вибухівку та надали інструкції. Колаборанти ретельно планували терористичний акт та планували усе це зняти на камеру, проте їх затримали на місці злочину.
Один із свідків на суді показав, що зрадники також планували влаштувати терористичний акт біля польського консульства у Львові. Він зазначив, що через події Революції Гідності мав схожі погляди із колаборантами, проте згодом відмовився брати участь у терористичних актах.
Читайте також: у суді оприлюднили переписку коригувальника ракетних ударів по Яворівському полігону.
За даними суду, зрадників наприкінці 2014 року обміняли на воїнів ЗСУ і про їхню долю наразі нічого невідомо. 26 квітня 2023 року Шевченківський районний суд м. Львова визнав чоловіків винними у тероризмі та засудив до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який 21 місяць вважався безвісти зниклим
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
- "На щиті" повернеться Герой зі Львівщини, який загинув у 2024 році
Коментарі