ЗС РФ можуть мобілізувати близько 80 тис. мешканців Херсонської та Запорізької областей
Росія, за даними Мінреінтеграції, коштом мирних громадян хоче покрити дефіцит особового складу своїх військ
Після оголошення часткової мобілізації окупанти можуть призвати до лав ЗС РФ не менш як 80 тисяч українців, які проживають у захоплених частинах Запорізької та Херсонської областей.
Про це у коментарі виданню «Ліга» повідомив заступник голови Міністерства з питань реінтеграції окупованих територій Анатолій Стельмах.
За його словами, часткова мобілізація, яку оголосив президент РФ володимир путін 21 вересня, охопить не лише російські регіони, а й окуповані території України.
Стельмах попередив, що загарбники примусово можуть призвати до лав ЗС РФ не менш як 80 тисяч мешканців, які проживають у непідконтрольних Києву частинах Запорізької та Херсонської областей. Коштом українців командування окупаційної армії хоче покрити дефіцит особового складу.
Примусову мобілізацію мирного населення з окупованих територій до лав ЗС РФ Стельмах також пояснює тим, що росіяни не виявляють бажання брати участь у повномасштабній війні проти України. Попри порушення міжнародних конвенцій та гуманітарного права, росіяни продовжують закликати українців до армії росії, погрожуючи «ухильникам» позбавленням волі на термін до 7 років.
Зауважимо, голова Луганської ОВА Сергій Гайдай попереджав, що росіяни проводять на Донбасі не часткову, а повноцінну мобілізацію, закликаючи до лав ЗС РФ всіх чоловіків, яких можуть знайти підряд.
За його словами, для поповнення особового складу окупаційної армії загарбники скасували медкомісію та підвищили верхню планку за віком для мобілізованих.
Слідом за Гайдаєм мер Мелітополя Іван Федоров закликав чоловіків якнайшвидше виїхати з окупованої частини Запорізької області.
Міський голова попередив, що часткова мобілізація, оголошена володимиром путіним, торкнеться непідконтрольних Києву українських територій, внаслідок чого мирне населення мобілізуватимуть до лав ЗС РФ.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі