ЗСУ на сході України відбили 12 ворожих атак та знищили десятки одиниць техніки рф

Зокрема, ліквідовано 75 осіб особового складу

На Донецькому та Луганському напрямках у понеділок військові ООС відбили 12 ворожих атак, а також знищили десятки одиниць техніки окупантів.

Про це повідомляє Операція об’єднаних сил  та оперативно-тактичне угруповання «Схід» у «Facebook».

 "Українські захисники знищили 6 танків, 5 артилерійських систем, 22 одиниці бойової броньованої техніки та 8 автомобілів ворога.

Підрозділи протиповітряної оборони в небі українського Донбасу збили 5 безпілотних літальних апаратів типу «Орлан-10»", — йдеться у повідомленні.

Разом з тим, бійці оперативно-тактичного угруповання «Схід» відбили 1 атаку окупантів, артилерія наносила вогневе ураження по скупченню особового складу та техніки, а також було знищено склад з боєприпасами.

Втрати ворога в районі відповідальності угруповання складають:

  • 75 чоловік особового складу;
  • 2 танки;
  • 6 БМП;
  • 5 ББМ;
  • 1 артилерійська система;
  • 2 мінометних розрахунки;
  • 3 АТ;
  • 4 БПЛА;
  • 1 одиниця спеціальної техніки.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
  4. Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
  5. За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт

Найчитаніше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
  4. На війні загинув Герой зі Львівщини Іван Попіль
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим