ЗСУ отримали десятки тисяч нових смертоносних мін українського виробництва (ФОТО)

ЗСУ вже встигли випробувати боєприпаси на полі бою

ФОТО: "Укроборонпром"

Перші партії артилерійських осколкових мін калібром 82 міліметри, виготовлення яких Укроборонпром налагодив на потужностях іноземних партнерів, вже надійшли на фронт.

Про це розповіла речниця «Укроборонпрому» Наталія Сад.

За її словами, вперше за всі роки незалежності Україна налагодила виготовлення власної 82-міліметрової осколкової міни. Таку українську ініціативу підтримали й наші країни-партнери. Виробництво боєприпасів розгорнули за кордоном, на іноземних потужностях. Це зробили для того, щоб убезпечити виробничий цикл і трудові колективи від загрози удару з боку рф.

Українська міна призначена для ураження живої сили противника на відстані близько 4500 метрів. Експертам «Укроборонпрому» вдалося збільшити кількість смертоносних осколків, які вилітають під час вибуху, у 2-2,5 раза.

ЗСУ вже встигли випробувати боєприпаси на полі бою. До них доставили десятки тисяч нових мін українського виробництва. Вони добре зарекомендували себе в бойових умовах. Україна планує нарощувати обсяги виробництва, аби повністю покрити потреби наших військових у цьому типі боєприпасів.

Фото: «Укроборонпром»

Раніше повідомлялося, в Україні розробили пристрій для розмінування, схожий на олівець (ФОТО).

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк