ЗСУ під Соледаром взяли в полон бойовика «ЛНР» (ФОТО)
Чоловіку повідомили про підозру
Бойовик «ЛНР» пішов за гроші воювати проти українських захисників і під Соледаром потрапив у полон. Правоохоронці повідомили йому про підозру.
Про це інформує 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Встановлено, що 43-річний житель окупованого Довжанського району Луганської області брав участь у повномасштабній війні рф проти України з грудня 2022 року.
Воюючи у Луганській і Донецькій областях, двічі дістав важкі поранення. Згодом у липні 2023 року він знов добровільно підписав контракт з армією країни-агресора.
У складі 123-й ОМСБр ЗС рф зловмисник брав участь у бойових діях у районі Соледару в Донецькій області. У серпні 2023 він потрапив у полон до Збройних сил України.
Читайте також: На Прикарпатті судитимуть чотирьох людей, яких підозрюють у розкраданні нафти на 1,3 млн грн
«Загарбник зізнався, що його привабив розмір грошового утримання, який він мав одержувати за вбивства українців» - йдеться у повідомленні.
Слідчі СБУ повідомили про підозру за фактом «добровільної участі громадянина України в незаконних збройних формуваннях, створених на тимчасово окупованій території». Йому загрожує до 15 років позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
- У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
Коментарі