ЗСУ прокоментували відведення окупантами техніки з частини Криму
І йдеться не про «жест доброї волі»
Російсьі загарбники відвели військову техніку з півночі тимчасово окупованого Криму, щоб перемістити її на Херсонський та Запорізький напрямки. Про це заявила речниця оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк.
Так вона прокоментувала супутникові знімки, які з’явилися напередодні, на яких видно, що окупанти відвели військову техніку з місць зберігання на півночі Криму – з села Медведівка Джанкойського району.
«Ми не говоримо про «жест доброї волі». Ми говоримо про те, що вони, найімовірніше, ці маневри здійснили з метою посилення на певних напрямках", – заявила речниця Оперативного командування «Південь» в ефірі 24 каналу в четвер, 27 квітня.
Зокрема, йдеться про підсилення на Запорізькому напрямку та закріплення на Херсонському напрямку для того, щоб стримати бодай першу хвилю наступу Збройних сил України.
«У будь-якому разі ми продовжуємо контрбатарейну боротьбу, сподіваючись на допомогу руху спротиву та ефективну роботу нашої розвідки для того, щоб ми чітко знали, куди вони перемістилися та як нам треба працювати», – додала Наталія Гуменюк.
Нагадаємо, 26 квітня журналісти «Крим.Реалії» опублікували супутникові знімки, на яких видно, що військова техніка росіян зникла з місць зберігання в селі Медведівка Джанкойського району. Цю техніку бачили в селі в жовтні та січні, але станом на 25 квітня її там не було.
Читайте також: у ЗСУ розповіли актуальну ситуацію у Бахмуті.
Крім того, знімки показали, що у місцях, де росіяни тримали військову техніку, з’явилися окопи.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі