ЗСУ відступили з частини Часового Яру: у «Хортиці» пояснили причину
Українське командування на місці вирішило зберегти життя захисників та відійти на більш захищені позиції
Українські військові відійшли з мікрорайону «Канал» у Часовому Яру на Донеччині. Йдеться про мікрорайон «Канал».
Про це в ефірі телемарафону 4 липня підтвердив речник ОСУВ «Хортиця» Назар Волошин.
З його слів, утримувати цей мікрорайон було недоцільно, а позиції українських захисників там були зруйновані.
«Мікрорайон »Канал«, в який ворог зайшов, звісно, утримувати було недоцільно, це загрожувало життю і здоров'ю військовослужбовців. Позиції наших захисників були зруйновані. Було прийнято рішення командуванням відійти на більш захищені, підготовлені позиції. Однак, і там ворог не припиняє своїх активних бойових дій. У нього є якісь свої певні дедлайни, які він не може виконати вже кілька місяців поспіль - взяти місто Часів Яр», - пояснив Волошин.
Речник додав, що ворог намагається повісити у місті «своє триколорне ганчір'я».
За його словами, лише в районі Часовому Яру за минулу добу було зафіксовано 238 обстрілів зі всіх видів озброєння, а за добу до того - майже 260 обстрілів.
«Більша частина ворожих обстрілів приходиться саме якраз на південну частину міста Часів Яр», - додав він.
Волошин сказав, що окупанти для прикриття штурмових дій здійснюють артилерійські обстріли, застосовують керовані авіаційні бомби і завдають ударів дронами-камікадзе.
«За ту добу на напрямку знищено 78 окупантів, 140 отримали поранення. Наші військові двох взяли у полон. Також там було знищено кілька одиниць техніки - одну САУ, одну МТ-ЛБ та сім складів з боєприпасами противника», - сказав Волошин.
Водночас, Сили оборони України тримаються та завдають ворогу нещадних втрат.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
- В Україні запустили нову дорогу до кордону з Польщею стратегічного значення
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
- На Львівщині у ДТП автомобіль опинився у кюветі
- Оцифрування трудових книжок просять відтермінувати до завершення воєнного стану
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ігор Жук
Коментарі