ЗСУ взяли у полон ченця, який пішов на війну, бо хотів померти
Колишній чернець Олександр Куковський підписав контракт, щоб «геройськи» загинути, але передумав, побачивши реалії російської армії
Збройні Сили України взяли в полон колишнього російського ченця Олександра Куковського, який, за його власним зізнанням, пішов на війну в Україну з суїцидальними настроями, щоб "покінчити із земним існуванням". Свою історію полонений розповів у проєкті «Хочу жити».
28-річний Олександр Куковський раніше провів довгий час у монастирі, але пішов звідти, оскільки, за його словами, церковна діяльність у Росії почала нагадувати бізнес. Піддавшись суїцидальним настроям, він підписав контракт з армією РФ, аби «геройськи» загинути на території України, не прагнучи нікого вбивати.
Проте, як розповів Куковський, побачене на фронті його шокувало, і він передумав вмирати. Окупант розповів про жорстокі реалії російської армії:
- Відправка в один кінець: На завдання відправляють мінними полями, без підтримки та медикаментів.
- Загороджувальні загони: У російській армії діють так звані загороджувальні загони, які розстрілюють тих, хто відступає.
- Безпричинні вбивства: Командир може "пустити підлеглому кулю в лоб без видимої причини".
«Там просто знищують російських людей. Свої ж знищують. А хто не помер, той потрапляє в полон», – каже Куковський.
Деякий час він намагався переховуватися в Москві, але його розшукали і знову відправили на фронт. Життя колишньому ченцю, який забув одну з головних заповідей, урятували українські воїни, взявши його в полон.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- В Україні делегація Святого Престолу відвідала табір для утримання полонених військових російської армії
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- Над Балтійським морем польські винищувачі перехопили російський Іл-20
- Гендиректор Укроборонпрому Герман Сметанін йде з посади
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
Найчитаніше
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- У лікарні померла водійка, яка у ДТП на Львівщині, зіткнулася з опорою електропередач
- Житель Львівщини вбив маму через кошенят
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- На віні загинув підполковник зі Львівщини Юрій Цицик
Коментарі
Якщо в орків таке все погано і жахливо та людей відправляють на убій без нічого, то що ж тоді в нас відбувається, раз вони просуваються вперед…?