ЗСУ закликали російських та білоруських військових здаватись у полон (ВІДЕО)
Тим, хто здасться добровільно, обіцяють безпечні та гідні умови перебування в Україні
Збройні сили України закликали військовослужбовців об’єднаного угрупування білорусі та росії здаватися в український полон. Білорусам обіцяють безперешкодне повернення додому або безпечне проживання в українських військових містечках.
Відповідне звернення опублікували ЗСУ у п’ятницю, 11 листопада, у «Facebook».
У зверненні українське військове керівництво закликало білоруських військовослужбовців, у разі їх участі у російсько-українській війні, підняти білий прапор та добровільно відмовитись від участі у бойових діях.
«Військовослужбовці республіки білорусь, якщо вас все таки змусять взяти участь у війні путіна проти народу України і якщо ви не можете не виконати цей злочинний наказ, перейшовши державний кордон України: зупиніться у складі підрозділу, заглушіть мотори, розведіть зброю, підніміть білі прапори і дочекайтеся зустрічі з представниками командування ЗСУ», — йдеться у повідомленні ЗСУ.
При цьому, українська сторона обіцяє білорусам або повернення додому, або безпечне перебування на території України. Зокрема, білоруські військові зможуть проживати у військових містечках ЗСУ.
Зброю і військову техніку білоруських військових зберігатимуть на спеціальних складах і стоянках. Їх Україна обіцяє повернути після завершення бойових дій.
Також ЗСУ закликали російських військових здаватися у полон. Їм гарантують дотримання Женевської конвенції і повернення додому після завершення війни.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі