ЗСУ запланували новий контрнаступ, - Трамп
Трампу повідомили про запланований контрнаступ Збройних сил України, який вимагатиме підтримки США
Президент США Дональд Трамп отримав інформацію про "новий контрнаступ", який запланували Збройні сили України. Про це пише видання The Wall Street Journal.
Трамп дуже високо оцінив дії української армії на фронті та зневажливо прокоментував військові зусилля РФ. Така різка зміна позицій президента США сталася на тлі нездатності росіян досягти успіхів на полі бою.
Російська економіка уповільнюється, російські війська зазнають великих втрат.
Президент України Володимир Зеленський та його союзники змогли завоювати прихильність Трампа, узгодивши зусилля.
Американські чиновники, які виступають за більш рішучу позицію в питанні підтримки України, донесли до Трампа реальну ситуацію на полі бою в Україні та підкреслили незначний прогрес Росії на фронті.
Трампу повідомили про запланований контрнаступ Збройних сил України, який вимагатиме підтримки США, але тільки у розвідувальній сфері. Це важливо, оскільки Трамп, змінив риторику, але не свою політику.
Трамп дозволяє продаж Україні озброєння, але обмежив використання американської зброї для ударів по так званій "суверенній території" Росії - регіонів, які входили до складу РФ до лютого 2022 року.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі
Щось за тою поведінкою трампа криється? З часом дізнаємось
про розмінування Чонгару, в пресі-ніц не було
Щось мало драйву
Мало українців положили? Треба ще?