ЗСУ знищили два ворожих склади боєприпасів
Окупаційні війська рф обстрілюють з авіації об’єкти у Східній операційній зоні та промислові об’єкти у глибині території України. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України у вечірньому зведенні 16 травня.
Сьогодні, 16 травня, російські війська продовжують ведення наступальних дій у Східній операційній зоні.
Основні зусилля ворог зосередив на Донецькому напрямку.
«На Слобожанському напрямку намагається стримувати наступ українських військ на північ від Харкова та запобігти їх виходу на Державний кордон України. Противник веде підготовку до наступальних дій силами підрозділів, зосереджених у районі міста Ізюм. Сили оборони знищили два ворожих склади з боєприпасами», — йдеться у повідомленні.
За даними Генштабу, зусилля авіації противника зосереджуються на ураженні об’єктів у Східній операційній зоні та промислових об’єктів у глибині території України.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- У Генштабі пояснили, чому демобілізація військових наразі неможлива
- Польща вимагає компенсації за передану Україні зброю
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- В Україні змінять виплату соціальної допомоги
Найчитаніше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- Жителька США відсудила у Львівської міської ради нерухомість своєї покійної матері
- путін готує нову кампанію проти України, - The New York Post
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2025 року
- З понеділка повністю припинять пропуск пасажирських автобусів до Польщі через «Шегині»
Коментарі