ЗСУ знову збили російський літак А-50: що відомо (ВІДЕО)
Над Азовським морем
У Мережі повідомили, що українські захисники збили ворожий літак А-50 в районі Азовського моря.
За даними «РБК-Україна», це була спільна операція Повітряних сил та ГУР. Рівень пошкодження уточнюється.
Увечері в п'ятницю, 23 лютого, в Telegram-каналах опублікували відео пожежі на місці падіння літака. Стверджується, що він звалився в селищі Трудова Вірменія Краснодарського краю РФ.
«Військово-підводний флот Азовського моря РФ поповнюється дуже швидко і ефективно. Ось в цій точці зараз запишіть »Маріупольський опір просто ох**нное«. А я зараз покажу чому. Нехай емоції вщухнуть і всі кореспонденти з того боку відзвітують», - написав радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко у своєму Telegram-каналі.
Пізніше він додав, що «кореспонденти» з місця повідомляють про падіння двох літаків. Також Андрющенко спростовує повідомлення російських каналів про те, що літак збило ППО рф.
«До слова. Цей А-50 координував останній обстріл нас. Той, що був 7 лютого. Після сідав на аеродром близько 11:00 по Москві (тобто о 10:00 на нашу)», - написав він.
Згодом у Повітряних Силах підтвердили збиття літака дальнього радіолокаційного виявлення А-50.
Наразі це третя втрата А-50. До цього аналогічний літак вивели з ладу білоруські партизани на авіабазі Мачулищі в лютому 2023 року, а 14 січня 2024 року Повітряні сили збили літаки А-50 та Іл-22.
Довідково:
А-50 — російський літак далекого радіолокаційного виявлення та управління, завдяки якому росія керує атаками своєї ударної авіації та виявляє в небі українські літаки.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Статус УБД хочуть надавати цивільним, які конфіденційно співпрацювали з розвідкою та СБУ
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Чмут прогнозує найважчу зиму в Україні
- На Прикарпатті чоловік обікрав колишню вчительку майже на 1,3 млн грн
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Найчитаніше
- У нічній ДТП на Львівщині загинули троє неповнолітніх дівчат
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
Коментарі