ЗСУ знищили трубу, якою росіяни проникали до Купʼянська

Військові знайшли нетиповий маршрут, яким користувався противник

Українські військові знищили трубу, якою російські окупаційні війська проникали до Купʼянська Харківської області. Про це повідомив командир 429 окремого полку безпілотних систем "Ахіллес" Юрій Федоренко.

Він уточнив, що полк зайшов на той напрямок ще в квітні, а згодом військові знайшли нетиповий маршрут, яким користувався противник. 

"У процесі розвідки було виявлено нетиповий, але критично важливий канал логістики – трубу, яку противник використовував для інфільтрації свого особового складу на північну околицю Купʼянська. Це був безпечний шлях, який дозволяв ворогу накопичувати сили, обходячи вогневий контроль", – пояснив Федоренко.

Військові розпочали системну роботу зі знищення цієї труби, для її ураження було використано три тонни вибухівки.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Німеччина може відправляти українських чоловіків в Україну, щоб воювали
  2. На вулицях Львова під час снігопаду і морозу помітили кабріолет з відкритим дахом (ВІДЕО)
  3. У свій 19-й день народження на війні загинув військовий з Львівщини Степан Кирчей
  4. Ми дуже близькі до угоди про процвітання України, - Віткофф
  5. Під час виконання бойового завдання на Запоріжжі загинув 57-річний солдат з Львівщини Михайло Береза

Найчитаніше

  1. В Україні четверо військовослужбовців ТЦК загинули під час виконання службових обовʼязків
  2. Стало відомо про загибель молодого солдата з Львівщини, який зник безвісти у Донецькій області
  3. Майже два роки чекали на зниклого безвісти воїна рідні на Львівщині, а він повернеться додому «на щиті»
  4. На Харківщині загинув Герой зі Львівщини Андрій Васьків
  5. У мобільному госпіталі на Сумщині зупинилося серце пораненого гранатометника з Львівщини Володимира Паньківа