ЗСУ зупинили росіян на Сумщині: Сирський розповів про ключові зміни на фронті
Українські війська ефективно стримують ворога на кордоні з рф
Українські військові успішно зупинили просування російських військ у прикордонних районах Сумської області. Про це повідомив у четвер, 26 червня, головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.
«За підсумками травня-червня, можна констатувати, що цьогорічна хвиля намагань “літнього наступу” ворога з території рф захлинається так само як торік – спроба наступальних дій противника на Харківщині. Натомість ухвалені раніше наші рішення вже дають результат», – повідомив Сирський.
За його словами, дії українських військових, ухвалені рішення та організаційні заходи вже дають позитивні результати. На визначених напрямках підрозділи ЗСУ застосовують тактику активної оборони, водночас звільняючи території прикордоння Сумщини.
У відповідь на загрози командування створило спеціальну групу, яка займається питаннями оборони міст і громад області. Її першочергові завдання — зміцнення укріплень, розгортання інженерних загороджень та підготовка до ймовірних атак з боку рф. Крім того, призначено відповідального, який координуватиме заходи оборонної підготовки на місцях.
Таким чином, українські сили оборони не лише ефективно стримують ворога, а й переходять до зміцнення стратегічної інфраструктури, щоб мінімізувати ризики повторного прориву.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- В Україні змінять виплату соціальної допомоги
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
Найчитаніше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- В Україні змінять виплату соціальної допомоги
- У Львівській області сварка через коня закінчилася вбивством
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- Стало відомо про загибель Героя зі Львівщини, який з 2023 року вважався безвісти зниклим
Коментарі