Зупинилося серце Марти Артимович з Львівщини, яка довгий час боролася з важкою хворобою (фото)
Сьогодні зупинилося серце десятикласниці СЗШ № 29 Марти Артимович, яка довгий час боролася з пухлиною головного мозку. Мешканці Львівщини збирали допомогу у 100 тисяч доларів для порятунку дівчини. На жаль, її серце надранням зупинилося. Про це повідомили на сторінці Давидівської сільської громади.
"Висловлюємо щире співчуття батькам та рідним Мартусі Артимович сердечко, якої сьогодні вночі перестало битися. Вона була сильною та боролася до останнього із важкою хворобою.
Додамо, що у Марти Артимович було діагностовано пухлину головного мозку (діагноз: об’ємний утвір стовбура головного мозку).
Щоб врятувати дівчинку, необхідно було терміново зібрати 100 тисяч доларів. У зборі коштів допоагали жител Львова та області.
Ця сума була потрібна для оплати негайного лікування за кордоном.
Марта довгий час знаходилася в комі. Допомогти погодилась клініка в Туреччині.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі