Зупинилося серце учасниці шоу "Мастершеф", яка брала участь у відкритті Delicateca і "Корки та крихти" у Львові

жалоба
Ілюстрація: ФБ

Молода і талановита Стелла Клименко померла 13 серпня. Відомо, що у 30-річної жінки зупинилося серце. Раніше, у червні, вона хворіла на COVID-19. Втім, смерть жінки начебто не пов’язана із коронавірусною хворобою.

Як інформує «Варта1», з посиланням на comments.ua, Стелла працювала су-шефом у київському ресторані «Аляска» та була власницею фірми з виробництва соусів, маринадів «Stella Lalala». Раніше жінка жила в Китаї та працювала там. Стелла брала участь в шоу «МастерШеф. Професіонали-3». У соцмережах про смерть жінки написав її друг Микола Люлько, що також брав участь в шоу. Микола чекав, що Стелла одужає та працюватиме. За словами Миколи Люлька, Стеллу пам’ятатимуть як хорошу людину, прекрасну колегу, активну та закохану в свою справу.

Також відомо, що Стелла захопилася кулінарією з 17 років. Жінка закінчила університет імені Вінсента Пола в Любліні, вчилася на кафедрі гастрономії. Раніше вона створила першу дитячу кулінарну школу в Севастополі.

Також Стелла брала участь у відкритті ресторану слов’янської кухні й доставки hand-made продуктів для європейців у Китаї, відкритті «Delicateca» і «Корки та крихти» у Львові.

Стелла працювала шеф-кухарем київських ресторанів «Любовь-морковь», «Aroma Espresso Bar», «Bite & go Deli Café», обіймала посаду шеф-кухаря моно-ресторану «Качині Історії» та готувалася видати свою книгу.

9h-O6Q-P-rzhdxKRX0brt0udV1DJnIvf
9h-O6Q-P-rzhdxKRX0brt0udV1DJnIvf