Зупинили росіян і знищили ворожі колони техніки, відкинувши противника та зруйнувавши його плани з окупації півдня України
Бійцям 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади, спільно з силами територіальної оборони та спецпідрозділами, вдалося зупинити російський прорив, утворений в перші дні повномасштабного вторгнення
Три роки тому з 2-го по 15 березня тривала битва за місто Вознесенськ, що на Миколаївщині. Про це інформує пресслужба 80-ої бригади.
Саме тоді бійцям 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади, спільно з силами територіальної оборони та спецпідрозділами, вдалося зупинити російський прорив, утворений в перші дні повномасштабного вторгнення.
Для росіян місто мало стратегічне значення: відкривало шляхи для подальшого стрімкого просування вглиб країни. Проте Галицькі десантники не лише зірвали план окупантів, а й втілили свій тактичний задум. Аби не дати ворогу захопити місто, сапери бригади підірвали міст через річку Мертвовод. Через це розгублений противник зав'яз у міських боях на околицях, де поніс великі втрати в живій силі та техніці.
Бій за Вознесенськ, без перебільшення, вирішував долю Півдня. Безмежна шана всім військовим та цивільним, які пліч-о-пліч бились за українську землю!
Слава Десантно-штурмовим військам!
Слава Україні!
varta1.com.ua: Новини
Підозрюваним у вбивстві Ганула є військовий, який перебував у СЗЧ, - Нацполіція
Під час обшуку в нього вилучили пістолет, а також гранати
Стефанішина назвала рік вступу України до ЄС
Серйозність намірів ЄС також можна оцінювати по зусиллях Угорщини з блокування їх реалізації
росія не оточувала тисячі українських військових на Курщині, - Forbes
Українські війська, що вижили, покинули Курськ, залишивши техніку, але врятувавши тисячі життів
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- При виконанні обовʼязків військової служби загинув воїн зі Львівщини Юрій Васильєв
- Сьогодні стелиться остання земна дорога для сімох загиблих на війні військовослужбовців з Львівщини
Коментарі
Крутяк. Під Вознесенськом стався перелам - це ключова битва, яка зупинила росіян на Півдні з планами відрізання України від Чорного моря.