Зустріч у Лондоні: Зеленський прокоментував міжнародні зусилля щодо встановлення миру в Україні
Президент України наголосив на важливості конструктивного діалогу між ключовими партнерами
Президент України Володимир Зеленський виступив із заявою щодо важливої міжнародної зустрічі, яка відбулася у Лондоні за участі представників п’яти країн. За його словами, ключовою темою переговорів було наближення довгоочікуваного миру в Україні.
«Сьогодні (23 квітня) було багато емоцій. Але добре, що п’ять країн зустрілися, щоб наблизити мир. Україна, США, Велика Британія, Франція та Німеччина. Сторони висловили свої погляди та з повагою сприйняли позиції одна одної», – зазначив Зеленський у своєму Telegram-каналі.
Глава держави підкреслив важливість того, що всі сторони не лише формально були присутніми, але й вели змістовну, предметну роботу. За словами Зеленського, американська делегація поділилася власним баченням майбутнього врегулювання, а українська сторона разом з європейськими партнерами представили власні напрацювання.
«Ми сподіваємося, що саме така спільна робота приведе до тривалого миру. Ми вдячні партнерам. Україна завжди діятиме відповідно до своєї Конституції, і ми абсолютно впевнені, що наші партнери, зокрема США, діятимуть згідно зі своїми сильними рішеннями», – заявив президент.
У дописі Зеленський також додав посилання на відому заяву колишнього державного секретаря США Майка Помпео - так звану «Кримську декларацію». У ній Сполучені Штати Америки підтверджують свою політику невизнання претензій Кремля на суверенітет над територією, яка була захоплена силою.
Це нагадування, зазначає президент, має велике символічне значення і свідчить про сталість позиції США щодо підтримки територіальної цілісності України.
varta1.com.ua: Новини
Тіло журналістки Вікторії Рощиної, яка загинула в російському полоні, повернули в Україну
Жінка зникла в серпні 2023 року на окупованій території. Після місяців невизначеності та мовчання її тіло повернули в Україну в рамках обміну загиблими
“Тепер справа за Зеленським”: Трамп заявив про досягнення угоди з росією щодо припинення війни
Президент США вважає, що москва готова до миру, але домовитися з Києвом складніше, ніж очікував
Громада на Львівщині попрощається з Героїнею Тетяною Садомою, яка пройшла полон в Оленівці
Понад 27 років свого життя Тетяна Садома присвятила службі у Збройних Силах України
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
- Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна
Найчитаніше
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі