Звільнення Богдана: спливли скандальні деталі

_110850634_903429
_110850634_903429

У вівторок, 11 лютого, Андрія Богдана було офіційно звільнено з посади голови Офісу президента. Недавно спливли досить скандальні деталі, як роботи Богдана, так і його відставки.

За деякою інформацією, напередодні відставки Андрій Богдан мав дуже неприємну розмову з Володимиром Зеленським, після чого глава ОП зібрав своїх заступників і сказав, що тепер «кожен сам за себе», пише «РБК-Україна».

Також, за даними видання "Апостроф", відомо, що попри дружні стосунки з Володимиром Зеленським, керівник ОП регулярно влаштовував скандали. При цьому діставалося не тільки підлеглим Богдана, але і практично всім людям, які входили у близьке оточення президента.

Подейкують, що в Богдана були непрості стосунки з новопризначеним на його місце Андрієм Єрмаком і главою СБУ Іваном Бакановим, з останнім вони, за чутками, навіть побилися.

Єрмак і Богдан — найближчі фігури, які мають доступ до Зеленського, але їх завжди кардинально відрізняла манера поведінки. Річ у тому, що в Богдана були дуже великі амбіції, і ця битва за право бути першим біля президента призвела до сьогоднішнього результату.

«Є інформація, що останнім часом Богдан конфліктував із »кварталівцями« в команді президента. Зеленський не любить конфліктів, тому було прийнято таке рішення», — зазначають експерти.