«Звільнення територій»: Міноборони білорусі зробило офіційну заяву щодо навчань біля кордону
Офіційно попередило
У республіці білорусь розпочалися командно-штабні навчання Збройних сил країни, які триватимуть до 14 вересня. Про це повідомили у пресслужбі білоруського оборонного відомства.
Для відпрацювання практичних дій військ залучено полігон Брестський та ділянки місцевості у Мінській та Вітебській областях білорусі.
«Навчання дозволить на практиці відпрацювати ведення бойових (спеціальних) дій зі звільнення території, тимчасово захоплених противником, відновлення контролю за державним кордоном у зонах (смугах) відповідальності об’єднань, авіаційну підтримку військ, забезпечення силових заходів воєнного стану, боротьба з диверсійно-розвідувальними групами противника та незаконними військовими формуваннями», — розповіли у Міноборони білорусі.
У Міноборони наголосили, що «для максимальної прозорості перед міжнародною спільнотою та зміцнення регіональної безпеки» для участі у спостереженні за активною фазою навчання запросили представників військово-дипломатичного корпусу іноземних країн, акредитованих при Міністерстві оборони білорусі.
Нагадаємо, раніше у РНБО оцінили ризики наступу з боку білорусі.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
Коментарі