Звільнили комунальника, який у нетверезому стані проводив ямковий ремонт у Львові (ВІДЕО)
У Львові зафіксували випадок неприпустимої поведінки працівника ЛКП «ШРП Залізничного району»
У соцмережах 30 травня з’явилося відео, на якому чоловік, який проводив ямковий ремонт на вулицях Декарта, Морозенка та Братів Міхновських, мав ознаки алкогольного сп’яніння.
Окрім цього, роботу здійснювали з порушенням техніки безпеки — без встановлених попереджувальних дорожніх знаків, що створювало незручності для водіїв.
У Залізничній районній адміністрації оперативно відреагували: працівника викликали на розмову, провели перевірку, факт сп’яніння підтвердився. У той же день, 30 травня, його було звільнено. Про це і раніше повідомив депутат ЛМР Ігор Зінкевич, а вже 1 червня інформацію підтвердили офіційно у Льввській міській раді.
«Дякуємо небайдужим мешканцям, які повідомили про ситуацію. Ваша уважність дозволила нам швидко зреагувати на порушення», — зазначили у Залізничній районній адміністрації.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі
Одні тверезники живуть ві Львові. Нічо. Скоро приїде на те місце працювати тверезий ісламіст. І таких буде сотні тисяч по Україні. Тоді подивимось на тих небайдужих мешканців :)