Звів рахунки з життям: на Харківщині в камері СІЗО знайшли мертвим 18-річного хлопця

Тривають перевірки в установі

Фото ілюстративне

На Харківщині в камері СІЗО повісився 18-річний хлопець. Наразі там проводять перевірку події.

«На підставі інформації про скоєння самогубства в державній установі «Харківський слідчий ізолятор», за дорученням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, працівники Відділу регіонального представництва в східних областях Сергій Кузьменко та Андрій Бохвалов здійснили моніторинговий візит до СІЗО з метою перевірки додержання прав утримуваних осіб», — повідомили в Офісі Омбудсмана України.

Так, о 6-тій годині 18 хвилин, під час чергового обходу камер черговим молодшим інспектором ВРіО з камери надійшов виклик та було повідомлено, що ув’язнений скоїв самогубство шляхом повішення на простирадлі, закріпленого на внутрішніх гратах вікна. Про випадок повідомило керівництво СІЗО.

На сигнал «Тривога» прибув черговий фельдшер, який розпочав реанімаційні заходи. Після прибуття працівників бригади швидкої невідкладної допомоги о 6-тій годині 35 хвилин була констатована біологічна смерть.

Зазначається, що померлий ув’язнений 2004 року народження прибув до установи у 2021 році, та утримувався з трьома неповнолітніми. Скарг щодо умов утримування та неналежного ставлення до нього з боку співкамерників та працівників слідчого ізолятора до адміністрації установи не надходило.

Наразі, на місці працюють органи поліції та прокуратури.

За даним фактом адміністрацією ДУ «Харківський слідчий ізолятор» підготовлено та направлено матеріали до відповідних органів, проводиться службова перевірка.

Читайте також